fbpx

Warsztaty

[tds_warning]Certyfikowane warsztaty dla muzyków. Nasze unikatowe szkolenia to okazja do zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczenia z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych, koncertów, eventów. Z nami dowiesz się, jak wygląda od podstaw organizacja wieczorów z muzyką klubową, koncertów i dużych festiwali. Zdobędziesz cenne kontakty i nawiążesz współpracę z utalentowanymi artystami i menedżerami.

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy:
Pracowników jednostek publicznych oraz instytucji kultury.
• Pracowników wydawnictw muzycznych, agencji koncertowych i reklamowych prasy, telewizji.
• Pracowników firm audiowizualnych
• Członków zespołów muzycznych.
• Aspirujących Event Managerów.
• Wszystkie osoby pracujące w branży muzycznej kto chce zdobyć cenną wiedzę podczas szkoleń menedżerskich[/tds_warning]

EVENT MANAGEMENT
50/60/80PLN
Warsztaty dla muzyków i menedżerów muzycznych:Muzyku quo vadis? Przygotowanie i wdrążanie strategii działania.

Trener: Michał Wójcik (Menedżer muzyczny)

17.06.2020 r. | 18:00-21:00

 

GITARA
900PLNMiesiąc
Gitara & Modern Band

Nauka gry na gitarze. Zajęcia indywidualnie z nauczycielem oraz gra w zespole. Styl i szlifowanie własnej technologii. Praca na scenie. Muzyka w kontekście. Produkcja muzyczna. Muzykalność i kształcenie muzyczne.

3.850 PLN / SEMESTR

GITARA BASOWA
900PLNMIESIĄC
Gitara basowa & Modern Band

Nauka gry na gitarze basowej. Zajęcia indywidualnie z nauczycielem oraz gra w zespole. Styl i szlifowanie własnej technologii. Praca na scenie. Muzyka w kontekście. Produkcja muzyczna. Muzykalność i kształcenie muzyczne.

3.850 PLN / SEMESTR

PERKUSJA
900PLNmiesiąc
Perkusja & Modern Band

Nauka gry na perkusji. Zajęcia indywidualnie z nauczycielem oraz gra w zespole. Styl i szlifowanie własnej technologii. Praca na scenie. Muzyka w kontekście. Produkcja muzyczna. Muzykalność i kształcenie muzyczne.

3.850 PLN / SEMESTR

SKRZYPCE ELEKTRYCZNE
900PLNMIESIĄC
Skrzypce elektryczne & Modern Band

Nauka gry na skrzypcach. Zajęcia indywidualnie z nauczycielem oraz gra w zespole. Styl i szlifowanie własnej technologii. Praca na scenie. Muzyka w kontekście. Produkcja muzyczna. Muzykalność i kształcenie muzyczne.

3.850 PLN / SEMESTR

SAKSOFON
900PLNMIESIĄC
Saksofon & Modern Band

Nauka gry na saksofonie. Zajęcia indywidualnie z nauczycielem oraz gra w zespole. Styl i szlifowanie własnej technologii. Praca na scenie. Muzyka w kontekście. Produkcja muzyczna. Muzykalność i kształcenie muzyczne.

3.850 PLN / SEMESTR

SONGWRITING
900PLNMIESIĄC
Songwriting

Nauka pisania piosenek. Produkcja muzyczna, kompozycja i aranżacja. Pisanie tekstów, style pisania i szlifowanie własnej technologii. Kształcenie muzyczne. Zarządzanie w branży muzycznej.


3.850 PLN / SEMESTR

FORTEPIAN
900PLNMIESIĄC
Kurs gry na fortepianie

Nauka gry na fortepianie. Zajęcia indywidualnie z nauczycielem oraz gra w zespole. Styl i szlifowanie własnej technologii. Praca na scenie. Muzyka w kontekście. Produkcja muzyczna. Muzykalność i kształcenie muzyczne.

3.850 PLN / SEMESTR

MUSIC PRODUCTION
900PLNMIESIĄC
Music Production & Music Industry

Przemysł muzyczny. Produkcja muzyczna, kompozycja i aranżacja. Percepcja dźwięku. Praca w programie DAW. Podstawy MIX & MASTERING. Kształcenie muzyczne. Zarządzanie w branży muzycznej.


3.850 PLN / SEMESTR

JOURNALISM
900PLNMIESIĄC
Journalism & Music Industry

Zasady dziennikarstwa muzycznego, etyka i prawo. Techniki dziennikarstwa muzycznego. Pisanie o muzyce. Muzyka i media cyfrowe. Dziennikarstwo w przemyśle muzycznym. Rozwój artystów i PR.

3.850 PLN / SEMESTR

EVENT MANAGEMENT
900PLNMIESIĄC
Event Management & Music Industry

Zasady planowania, organizacji i realizacji imprezy muzycznej. Przemysł muzyczny, zarządzanie w branży muzycznej. Zasady współpracy z artystami – umowy, komunikacja. Reklama i marketing.

3850 PLN / SEMESTR

X