fbpx

Paweł Hordejuk

Paweł Hordejuk

Paweł HordejukMenedżer zespołu Happysad od stycznia 2004 roku. Razem z Happysad przejechał ponad tysiąc koncertów, pracował przy powstawaniu ośmiu płyt studyjnych i trzech DVD koncertowych, z których pięć ma status platynowej płyty, a trzy złotej. Odpowiadał za produkcję kilkudziesięciu teledysków zespołu Happysad. Prowadzi Agencję Artystyczną MOKRE BUTY.

Przez kilka lat był menedżerem zespołu Indios Bravos, zajmował się także zespołami Muzyka Końca Lata, Naiv, Stan Miłości i Zaufania oraz Lorein. 

Pracę w branży muzycznej rozpoczynał w 2003 roku jako asystent Piotra Wieteski, menedżera zespołu Kult, a wcześniej był jednym z założycieli forum internetowego Kultu.

Wcześniej, przez 11 lat pracował w Agorze na różnych stanowiskach, od gońca w Gazecie wyborczej, przez biuro zarządu (przez półtora roku jako asystent prezes zarządu Wandy Rapaczynski), przez dział pracowniczy w czasie emisji akcji pracowniczych, po kierowniczą funkcję w dziale administracji w trakcie budowy i przeprowadzki do nowej siedziby Agory. W tym czasie prowadził też wewnętrzną gazetę dla pracowników i odpowiadał za komunikację wewnętrzną w firmie.

W latach 90. Współpracował także przy produkcji kilku programów telewizyjnych. Był w pierwszej ekipie tworzącej program TOK-SZOK, przygotowywał publicystyczny program „Wydarzenie tygodnia”, pracował w ekipie programu „Jeśli nie Oxford, to co?”.

Pracując przy organizacji cyklicznej imprezy Kultownia w warszawskiej Stodole, poznał muzyków zespołu Happysad, którzy byli w trakcie prac nad debiutancką płytą „Wszystko jedno” i niedługo później rozpoczęli współpracę, która trwa do dziś.

Od 2015 r. postanowił dzielić się swą wiedzą i doświadczeniem prowadząc wykłady, warsztaty i szkolenia, biorąc udział w konferencjach i panelach. Współpracuje stale z Akademią Menedżerów Muzycznych, był wykładowcą i kuratorem krakowskiej grupy, pierwszej edycji programu edukacyjnego Tak Brzmi Miasto Inkubator, która okazała się sukcesem i czeka na kontynuację programu.

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi przez kilkanaście lat intensywnej pracy z młodymi menedżerami i samozarządzającymi się muzykami, stało się jego kolejną pasją, którą, – jak sam mówi – z przyjemnością rozwija.

X