fbpx

Paula Brzózka

Paula Brzózka

Paula Brzózka – event manager, odpowiedzialna za organizację wydarzeń o różnorodnej specyfice oraz skali działania na terenie całego kraju i nie tylko. Zaczynała w jednej z największych agencji eventowych w Polsce – Concept Music Art, następnie działając jako freelancer pracowała m.in. dla agencji ze Stanów Zjednoczonych, Korei Południowej czy Tajlandii. Współtworzyła takie wydarzenia jak: Światowe Dni Młodzieży, cykl koncertów Krakowskiej Nocy Tańca czy trasa koncertowa  Lata z Radiem.

Jako główny koordynator była odpowiedzialna za przeprowadzenie ogólnopolskiego programu rządowego „Czyste Powietrze”, w ramach którego na przestrzeni 2 miesięcy zostało przeprowadzonych prawie 2500 konferencji w całej Polsce.

Paula specjalizuje się w obszarach takich jak: event marketing, organizacja wydarzeń przy współpracy z instytucjami miejskimi i rządowymi, autoprezentacja oraz biznesowa komunikacja międzynarodowa. Jej drugą pasją oprócz eventów jest muzyka, dlatego gdy tylko nie organizuje koncertów studiuje wokalistykę jazzową. 

X