fbpx

Wokal

Wokal

Wokal

Vocals & Modern Band to profesjonalna nauka śpiewu. Na zajęciach nauczysz się podstawowych i kluczowych technik wokalnych oraz wytrenujesz swój głos. Ćwiczenia wokalne pomogą Ci poszerzyć skalę, a także wypracować odpowiednią wydajność. Nauczysz się pracować w różnych technikach wokalnych oraz doskonalić brzmienie, barwę i natężenie swojego głosu.
Nauka wokalu w Szkole Muzycznej Academy of Music Business to:
  • Zajęcia z akompaniamentem – warsztaty wokalne, dzięki którym udoskonalisz umiejętność współpracy z akompaniatorem.
  • Styl i szlifowanie własnej technologii – podczas zajęć wypracujesz swój własny styl. Dowiesz się, jak śpiewać z autentycznością i pewnością siebie, w różnych stylach, nauczysz się także współpracy z innymi wokalistami i śpiewania zespołowego.
  • Praca na scenie – pomożemy Ci rozwinąć twórczość, artystyczność i kreatywność. Nauczymy Cię zachowania scenicznego oraz obsługi sprzętu technicznego. Poznasz także najbardziej skuteczne techniki komunikacji z publicznością. Dzięki tym zajęciom zwiększysz pewność siebie oraz szanse późniejszego zatrudnienia w branży muzycznej. Pokażemy Ci, jak świadomie rozwijać karierę muzyka!
  • Muzyka w kontekście – na tych zajęciach pomożemy Ci zdobyć podstawową wiedzę stylistyczną, konieczną, by rozwinąć autentyczność w działaniu i wypracować własny styl.
  • Przemysł Muzyczny – na tym kursie poznasz od kuchni tajniki funkcjonowania przemysłu muzycznego. Umowy, zarządzanie i plany biznesowe nie będą miały przed Tobą tajemnic!
  • Technologia muzyczna – zajęcia praktyczne w studiu nagrań pozwolą Ci nauczyć się obsługiwać standardowe pakiety oprogramowania muzycznego, tworzyć podkłady oraz sekwencje własnych kompozycji muzycznych

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X