fbpx

Gitara basowa

Gitara basowa

BASS & Modern Band – to nauka gry na gitarze basowej, zajęcia są prowadzone indywidualnie oraz w zespole.
Kurs obejmuje naukę w wielu dziedzinach muzycznych. Z nami uzyskasz doświadczenie, rozwiniesz umiejętności oraz muzykalność. Nauka gry na gitarze basowej w Szkole Muzycznej Academy of Music Business pomoże Ci zmienić pasję do muzyki w prawdziwą karierę muzyczną. Przeprowadzimy Cię od teorii muzycznej, przez ćwiczenia do zajęć praktycznych na scenie!
Kurs składa się z następujących zagadnień:
  • Styl i szlifowanie własnej technologii — z nami wypracujesz swój własny styl oraz rozwiniesz umiejętności niezbędne do słuchania i tworzenia harmonii, nauczysz się także współpracować w zespole muzycznym
  • Praca na scenie — rozwiniemy Twoją twórczość, artystyczność i kreatywność. Gra na basie wymaga wiedzy dotyczącej obsługi sprzętu.  Z nami się tego nauczysz! Poznasz także najpopularniejsze techniki komunikacji z publicznością i zwiększysz pewność siebie na scenie.
  • Muzyka w kontekście — Music in Context — wiedza stylistyczna jest konieczna, by rozwinąć autentyczność w działaniu i wypracować swój własny styl
  • Przemysł Muzyczny — podczas kursu omawiane są zagadnienia związane z umowami, zarządzaniem, social media oraz planami biznesowymi. Poznasz cenną wiedzę, teoretyczną oraz praktyczną na temat funkcjonowania przemysłu muzycznego!
  • Technologia muzyczna — zajęcia praktyczne w studiu nagrań to szansa na poznanie pakietów oprogramowania muzycznego. Nauczysz się tworzyć skuteczne podkłady i sekwencje własnej muzyki.
  • Warsztaty muzyczne – Masterclasses — ta metoda nauczania da Ci szansę na wykorzystanie wiedzy w praktyce, czyli na scenie. Będziesz rozwijać swoje brzmienie na żywo, w wielu różnych stylach.
  • Warsztaty Biznesu Muzycznego – w ramach zajęć są organizowane spotkania z najlepszymi muzykami i ekspertami ze świata branży muzycznej.
  • Muzykalność –zajęcia z kształcenia muzycznego rozwiną Twoje umiejętności rozpoznawania interwałów, akordów, rytmów, notacji, melodii i progresji akordów. Dowiesz się, w jaki  sposób harmonia i teoria są stosowane w muzyce komercyjnej!
Dowiedź się więcej, ile kosztuje kurs? >>>
Aplikuj się>>>

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X