fbpx

Nauka gry na saksofonie

NAUKA GRY NA SAKSOFONIE

SAKSOFON& Modern Band,

czyli nauka gry na saksofonie oraz praktyczne występy na żywo pomogą zmienić Twoje hobby w prawdziwą karierę muzyczną!

Kurs realizowany w Academy of Music Business obejmuje naukę w wielu dziedzinach muzycznych. Dzięki nam zyskasz cenną wiedzę i doświadczenie, a także rozwiniesz swoje umiejętności instrumentalne i muzykalność. Oprócz zajęć indywidualnych będziesz uczestniczyć w cotygodniowych warsztatach muzycznych na żywo, pod okiem profesjonalnych trenerów. Taka forma nauki pomoże Ci umuzykalnić się i poszerzyć muzyczne horyzonty. Dowiesz się także, na czym polega gra w zespole muzycznym.

Kurs składa się z następujących modułów:

  • Główny instrument – saksofon
  • Styl i szlifowanie własnej technologii – z nami wypracujesz swój własny styl oraz rozwiniesz umiejętności niezbędne do słuchania i tworzenia harmonii.
  • Praca na scenie – rozwiniemy Twoją twórczość, artystyczność i kreatywność. Nauczymy Cię ruchu scenicznego oraz tego, jak używać sprzętu. Poznasz najpopularniejsze techniki komunikacji z publicznością i zwiększysz pewność siebie.
  • Muzyka w kontekście – podstawowa wiedza stylistyczna jest konieczna, by rozwinąć autentyczność w działaniu i wypracować swój własny, indywidualny styl
  • Przemysł Muzyczny – podczas kursu omawiane są zagadnienia związane z umowami, zarządzaniem, social media oraz planami biznesowymi. Dowiesz się, na czym polega współpraca z ZAiKS oraz jakie prawa autorskie obowiązują w branże muzycznej.
  • Technologia muzyczna i produkcja muzyki – DAW jako jako narzędzie pracy. Zajęcia praktyczne w studiu nagrań. Wprowadzimy Cię w standardowe pakiety oprogramowania muzycznego, nauczymy tworzyć skuteczne podkłady i sekwencje własnej muzyki.
  • Jam Session – ta metoda nauczania da Ci szansę na wykorzystanie wiedzy w praktyce. Będziesz rozwijać swoje brzmienie na żywo, na scenie, w wielu różnych stylach z innymi muzykami.
  • Warsztaty Biznesu Muzycznego – aby być najlepszym, trzeba się uczyć od najlepszych. W ramach tych zajęć są organizowane spotkania z najlepszymi muzykami i ekspertami – przedstawicielami światowej branży muzycznej.
  • Warsztaty Event Management – poznasz jak zaplanować, zorganizować, przejechać i rozliczyć trasę koncertową, czyli zespół w trasie.
  • Muzykalność – kształcenie muzyczne – te zajęcia muzyczne rozwiną Twoje umiejętności rozpoznawania interwałów, akordów, rytmów, notacji, melodii i progresji akordów. Dowiesz się, w jaki  sposób harmonia i teoria są stosowane w muzyce komercyjnej.

X