fbpx

Music Industry

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości kształcenia się, począwszy od nocnych występów i możliwości uczenia się w miejscu pracy u boku naszych znakomitych partnerów, poprzez programy rozwojowe dla naszych wykonawców, zdobywanie doświadczenia zawodowego na festiwalach, doradztwo zawodowe … i wiele, wiele innych.
Music Industry - przemysł muzyczny w którym znajdziesz kierunki nauczania takie jak:
Dziennikarstwo Muzyczne / Produkcja Muzyki / Biznes Muzyczny/ Event Management
Dołącz do nas, a my otworzymy przed tobą drzwi do muzycznego świata.

Skontaktuj się z nami

by rozpocząć edukację w zakresie dziedzin, takich jak:
Oferta kursów muzycznych Szkoły Muzycznej Academy of Music Business skierowana jest dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia, którzy mają już doświadczenie muzyczne na poziomie średnio zaawansowanym lub zaawansowanym.
Zapraszamy!
Music-business-sm-academy-of-music-business

Dziennikarstwo muzyczne. Chcemy Ci dać wiedzę oraz doświadczenie niezbędne do osiągnięcia sukcesu w branży. Poprzez udział w naszych zajęciach zyskasz dostęp do unikalnych opcji, takich jak staże i praca w dużych projektach. Poznasz innych studentów Academy of Music Business, a także wielu wykonawców, autorów piosenek, producentów i przedsiębiorców z branży muzycznej.

PRODUKCJA MUZYCZNA

Music Production – kierunek po którym zdobędziesz szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie produkcji muzycznej wszelakich gatunków muzycznych. Wszystkie zajęcia odbywają się w profesjonalnym studio nagraniowym, dzięki tak doskonałym warunkom i wykwalifikowanej kadrze nauczycieli i realizatorów dźwięku, możesz stać się prawdziwym producentem muzycznym. Zapisz się na kurs, by poznać od podszewki biznes muzyczny i rozwinąć swoją karierę artysty!

Music-business-sm-academy-of-music-business

Dla tych, którzy nie mają aż tyle talentu co chęci kariery w branży muzycznej oferujemy kurs Music Business. Ten kurs ma na celu praktyczny i teoretyczny trening, zajęcia warsztatów rozwojowych w takich jak: events management, artists management, legal framework and publishing, marketing, financing, music production. Podczas tych zajęć nauczysz się oraz zyskasz cenną wiedzę i udoskonalisz umiejętności w obszarze:organizacji koncertów i tour managementu, zarządzaniu imprezami, dystrybucji muzyki, prawa muzycznego, inne.

Music-business-sm-academy-of-music-business

To zajęcia, podczas których zdobędziesz cenną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu Organizacji Imprez i Koncertów. Na zajęciach Event Management zdobędziesz cenną wiedzę oraz doświadczenie z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych – koncertów – wieczorów klubowych i festiwali. To okazja do zdobycia cennych kontaktów, a także współpracy z utalentowanymi artystami.

Songwriting_sm_academy_of_music_business

Songwriting – ten kurs, mimo ze również kreatywny, koncentruje się bardziej na jakości kompozycji i aranżacji oraz pisanie tekstów niż występu muzycznego. Zajęcia prowadzone indywidualne, jak i grupowo. Chcesz rozwinąć swoją technikę i poznać zasady komponowania? Lubisz tworzyć w dziedzinie pisania tekstów albo aranżacji muzyki? Przekujemy Twoje ambicje i pasję do muzyki w karierę. Zajęcia z Songwriting pomogą Ci poprawić umiejętności i styl muzyczny oraz sprawią, że Twój potencjał zostanie zauważony w branży muzycznej.

X