fbpx

Kursy

Twoja kariera muzyka zaczyna się właśnie tutaj!

ACADEMY OF MUSIC BUSINESS

Modern Band - to nowy program kształcenia, który koncentruje się na najpopularniejszych gatunkach muzycznych na świecie: Blues, Jazz, Pop, Rock, Rap/Hip-Hop, R&B, Soul, Muzyka Elektroniczna…Oferujemy kursy, zarówno w grupie, jak i w postaci zajęć indywidualnych. W bogatej ofercie mamy między innymi: kursy semestralne lub roczne, warsztaty rozwojowe oraz obozy muzyczne dla młodzieży. Dzięki naszym innowacyjnym metodom nauczania rozwiniesz swoją karierę muzyczną!

Skontaktuj się z nami

Aby rozpocząć edukację w zakresie dziedzin, takich jak:
Nasza oferta skierowana jest do młodych muzyków na poziomie średnio-zaawansowanym i zaawansowanym.
Wybierz kurs, który najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom!

Vocals & Modern Band

to profesjonalna nauka śpiewu. Na zajęciach nauczysz się podstawowych i kluczowych technik wokalnych oraz wytrenujesz swój głos. Ćwiczenia wokalne pomogą Ci poszerzyć skalę, a także wypracować odpowiednią wydajność. Nauczysz się pracować w różnych technikach wokalnych oraz doskonalić brzmienie, barwę i natężenie swojego głosu. Zajęcia dla wokalistów początkujących i średnio-zaawansowanych. Zapraszamy na zajęcia indywidualne oraz na kurs.

Nauka gry na gitarze

zmieni Twoje hobby i pasję w prawdziwą karierę muzyczną!
Oferujemy zajęcia indywidualne oraz pracę w zespole. Przeprowadzimy Cię etapami od teorii, przez ćwiczenia do zajęć praktycznych na scenie. Pomożemy Ci uzyskać doświadczenie, a także rozwinąć profesjonalne umiejętności. Zajęcia dla początkujących i średnio-zaawansowanych muzyków. Zapraszamy na zajęcia indywidualne oraz na kurs.

SONGWRITING & Modern Band

To nauka komponowania i pisania piosenek, zajęcia są prowadzone zarówno indywidualnie, jak i grupowo.
Czujesz potrzebę tworzenia? Chcesz rozwinąć swoją technikę i poznać zasady komponowania? Przekujemy Twoje ambicje i pasję do muzyki w karierę. Nasze zajęcia z Songwritingu pomogą Ci poprawić umiejętności i styl muzyczny oraz sprawią, że Twój potencjał zostanie zauważony w branży muzycznej.

Zajęcia są dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych muzyków.

Perkusja

DRUMS & Modern band
Nauka gry na bębnach pomoże zmienić Twoje hobby i pasję w prawdziwą muzyczną karierę.
Oferujemy zajęcia indywidualnie oraz w zespole, od teorii muzycznej do zajęć praktycznych na scenie, dla osób, które interesuje nauka gry na perkusji. Przeprowadzimy Cię od teorii muzycznej, przez ćwiczenia do zajęć praktycznych na scenie!
Zajęcia dla początkujących i średnio-zaawansowanych muzyków. Zapraszamy na zajęcia indywidualne oraz na kurs.

BASS & Modern Band

To nauka gry na gitarze basowej, zajęcia są prowadzone indywidualnie oraz w zespole.
Kurs obejmuje naukę w wielu dziedzinach muzycznych. Z nami uzyskasz doświadczenie, rozwiniesz umiejętności oraz muzykalność. Nauka gry na gitarze basowej w Szkole Muzycznej Academy of Music Business pomoże Ci zmienić pasję do muzyki w prawdziwą karierę muzyczną. Przeprowadzimy Cię od teorii muzycznej, przez ćwiczenia do zajęć praktycznych na scenie! Zajęcia dla początkujących i średnio-zaawansowanych muzyków. Zapraszamy na zajęcia indywidualne oraz na kurs.

Skrzypce

Nauka gry na skrzypcach

To sposób na to, by przekuć Twoje hobby w prawdziwą karierę muzyczną!  Kurs obejmuje zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Z nami nauczysz się aranżacji muzycznej i gry na skrzypcach elektrycznych. Pomożemy Ci uzyskać cenną wiedzę, a także doświadczenie i rozwiniemy Twoje umiejętności! Oferta dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych muzyków. Zapraszamy na zajęcia indywidualne oraz na kurs.

Saksofon

Saksofon & Modern Band.

Marzy Ci się gra na saksofonie? A może już grasz, ale chciałbyś jeszcze bardziej podszkolić swoje umiejętności? W Academy of Music Business uda się zrealizować ten cel! Zajęcia dla początkujących i średnio-zaawansowanych muzyków. Zapraszamy na zajęcia indywidualne i grupowe z nauki gry na saksofonie!

Songwriting

Nauka gry na fortepianie 

to zajęcia są prowadzone zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Czujesz potrzebę tworzenia? Chcesz rozwinąć swoją technikę gry? Przekujemy Twoje ambicje i pasję do muzyki w karierę. Ten kurs pomoże Ci poszerzyć swoje możliwości, a także wypracować odpowiednią wydajność. Pomożemy Ci uzyskać cenną wiedzę, a także doświadczenie i rozwiniemy Twoje umiejętności! Oferta dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych muzyków. Zapraszamy na zajęcia indywidualne oraz na kurs.

X