Wokal

Vocals & Modern Band to profesjonalna nauka śpiewu. Na zajęciach nauczysz się podstawowych i kluczowych technik wokalnych oraz wytrenujesz swój głos. Ćwiczenia wokalne pomogą Ci poszerzyć skalę, a także wypracować odpowiednią wydajność. Nauczysz się pracować w różnych technikach wokalnych oraz doskonalić brzmienie, barwę i natężenie swojego głosu.

Nauka wokalu w Szkole Muzycznej Academy of Music Business to:

  • Zajęcia z akompaniamentem – warsztaty wokalne, dzięki którym udoskonalisz umiejętność współpracy z akompaniatorem.
  • Styl i szlifowanie własnej technologii – podczas zajęć wypracujesz swój własny styl. Dowiesz się, jak śpiewać z autentycznością i pewnością siebie, w różnych stylach, nauczysz się także współpracy z innymi wokalistami i śpiewania zespołowego.
  • Praca na scenie – pomożemy Ci rozwinąć twórczość, artystyczność i kreatywność. Nauczymy Cię zachowania scenicznego oraz obsługi sprzętu technicznego. Poznasz także najbardziej skuteczne techniki komunikacji z publicznością. Dzięki tym zajęciom zwiększysz pewność siebie oraz szanse późniejszego zatrudnienia w branży muzycznej. Pokażemy Ci, jak świadomie rozwijać karierę muzyka!
  • Muzyka w kontekście – na tych zajęciach pomożemy Ci zdobyć podstawową wiedzę stylistyczną, konieczną, by rozwinąć autentyczność w działaniu i wypracować własny styl.
  • Przemysł Muzyczny – na tym kursie poznasz od kuchni tajniki funkcjonowania przemysłu muzycznego. Umowy, zarządzanie i plany biznesowe nie będą miały przed Tobą tajemnic!
  • Technologia muzyczna – zajęcia praktyczne w studiu nagrań pozwolą Ci nauczyć się obsługiwać standardowe pakiety oprogramowania muzycznego, tworzyć podkłady oraz sekwencje własnych kompozycji muzycznych
  • Warsztaty muzyczne – innowacyjna metoda Masterclasses pozwoli Ci wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, czyli na scenie. Będziesz rozwijać swoje brzmienie na żywo i nauczysz się współpracować z innymi muzykami!
  • Warsztaty Biznesu Muzycznego – aby być najlepszym, trzeba się uczyć od najlepszych! W ramach zajęć są organizowane spotkania z najlepszymi muzykami i ekspertami z branży muzycznej. Będziesz miał okazję spotkać się z utalentowanymi, aspirującymi muzykami, twórcami piosenek i słynnymi producentami!
  • Muzykalność – kształcenie muzyczne – zajęcia z kształcenia doszlifują Twój słuch muzyczny. Dowiesz się także, w jaki  sposób harmonia i teoria są stosowane w muzyce komercyjnej!