Nauka gry na saksofonie

NAUKA GRY NA SAKSOFONIE

SAKSOFON& Modern Band, czyli nauka gry na saksofonie oraz praktyczne występy na żywo pomogą zmienić Twoje hobby w prawdziwą karierę muzyczną!

Kurs realizowany w Szkole Muzycznej Academy of Music Business obejmuje naukę w wielu dziedzinach muzycznych. Dzięki nam zyskasz cenną wiedzę i doświadczenie, a także rozwiniesz swoje umiejętności instrumentalne i muzykalność. Oprócz zajęć indywidualnych będziesz uczestniczyć w cotygodniowych warsztatach muzycznych na żywo, pod okiem profesjonalnych trenerów. Taka forma nauki pomoże Ci umuzykalnić się i poszerzyć muzyczne horyzonty. Dowiesz się także, na czym polega gra w zespole muzycznym.

Kurs SAKSOFON& Modern Band to:

  • Styl i szlifowanie własnej technologii – podczas zajęć wypracujesz swój własny styl. Pomożemy Ci rozwinąć umiejętności niezbędne do słuchania i tworzenia harmonii
  • Praca na scenie – zajęcia pomogą Ci rozwinąć twórczość, artystyczność i kreatywność. Z nami dowiesz się, jak obsługiwać sprzęt oraz jak komunikować się z publicznością. Zwiększysz także pewność siebie i zdobędziesz cenne doświadczenie sceniczne
  • Muzyka w kontekście – Music in Context – pomożemy Ci zdobyć podstawową wiedzę stylistyczną. To konieczne, by rozwinąć autentyczność w działaniu i wypracować swój własny styl
  • Przemysł Muzyczny – podczas kursu poznasz zagadnienia związane z umowami, zarządzaniem, social media oraz planami biznesowymi. Poznasz od kuchni tajniki funkcjonowania przemysłu muzycznego!
  • Technologia muzyczna – zajęcia praktyczne w studiu nagrań pozwolą Ci nauczyć się obsługiwać standardowe pakiety oprogramowania muzycznego.
  • Warsztaty muzyczne – Masterclasses – ta innowacyjne metoda nauczania pozwoli Ci wykorzystać wiedzę w praktyce, czyli na scenie. Będziesz rozwijać swoje brzmienie na żywo!
  • Warsztaty Biznesu Muzycznego – aby być najlepszymi, uczymy się od najlepszych. W ramach zajęć są organizowane spotkania z najlepszymi muzykami i ekspertami z branży muzycznej.
  • Muzykalność – zajęcia z kształcenia muzycznego poprawią doszlifować Twój słuch muzyczny. Dowiesz się także, w jaki  sposób harmonia i teoria są stosowane w muzyce komercyjnej!