MUZYCZNY KRAKÓW

POZNAJ BLIŻEJ KRAKÓW
KRAKÓW – MIASTO, KTÓRE TĘTNI MUZYKĄ
Kraków, to nie tylko słynne Miasto Królów z przepiękną historią i architekturą, to także kulturalna wizytówka naszego kraju. Corocznie odbywają się tutaj setki imprez, zarówno o zasięgu lokalnym, jak i ogólnopolskim i międzynarodowym. Międzynarodowy Festiwal Jazzowy w Piwnicy pod Baranami, Festiwal Muzyki Filmowej, Kraków Live Music Festival, Wianki, Juwenalia Krakowskie, Unsound Festiwal… – to tylko niektóre z prestiżowych imprez muzycznych, które mają miejsce w stolicy Małopolski!
W ciągu ostatnich kilku lat Kraków bardzo się zmienił i rozbudował. To miasto, które tętni życiem i muzyką! W stolicy Małopolski powstało wiele nowych obiektów związanych z promowaniem kultury i muzyki. Oddanie do użytku hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena Kraków, a także reprezentacyjnego Centrum Kongresowego ICE wpłynęło na to, że królewskie miasto odwiedza coraz więcej artystów zagranicznych. Miasto Królów polskich przyciąga duże gwiazdy, znane na całym świecie. W Krakowie występowali już między innymi: Muse, Lenny Kravitz, David Guetta, Rod Stewart, Tool, Red Hot Chilli Peppers, System of A Down, Ed Sheeran, Metallica, Depeche Mode, Bruno Mars, Aerosmith, Black Sabbath, Kings of Leon i wiele innych!
Kraków to miasto, które poza bogatym życiem kulturalnym ma do zaoferowania także wiele możliwości rozwoju w branży muzycznej. To miasto, które promuje twórców. Uczniowie i studenci kierunków artystycznych mogą tutaj liczyć na wiele możliwości edukacji i budować swoją ścieżkę rozwoju zawodowego oraz realizować karierę.
Rosnąca ilość obiektów konferencyjnych, klubów muzycznych i lokali gastronomicznych sprawia, że rynek i branża muzyczna w Krakowie rozwijają się bardzo dynamicznie. Zapotrzebowanie na profesjonalistów – event managerów, tour agentów, organizatorów imprez masowych i producentów muzycznych wciąż rośnie.
Nasza Szkoła Muzyczna – Academy of Music Business stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie krakowskiego rynku.  Nowoczesne i innowacyjne metody nauczania, które proponujemy, doskonale wpisują się w rytm tego miasta. Nasza misja to edukacja i doskonalenie umiejętności muzyków, a także popularyzacja sztuki współczesnej. Zależy nam na tym, by wspierać artystów na każdym etapie ich kariery.
Chcesz się przekonać, jak brzmi Kraków? Zapisz się na zajęcia do SM – Szkoła Muzyczna Academy of Music Business!