DNI OTWARTE

Życie to koncert…. Zaśpiewamy dla Ciebie, odpowiemy na pytania, przedstawimy naszą filozofię Modern Band oraz Music Industry.
Poczujesz klimat!
Zapraszamy młodzież oraz osoby dorosłe.
SPOTKANIE Z SM – Academy of Music Business w Krakowie
Termin 30.03.2019 r. (sobota)
Start: 16.00 Miejsce: Klub muzyczny Kornet w Krakowie, al. Krasińskiego 19
Wypełnij formularz, aby wziąć udział w wydarzeniu “Event Promotion Open Day SM-AMB”, dni otwartych.

Łączność i znajomość rynku muzycznego naprawdę są kluczowe do zbudowania kariery w sektorze kreatywnym. Przez cały rok planujemy wprowadzać szereg wydarzeń Dni Otwartych, tak abyś sam mógł się przekonać jak naprawdę wygląda nasza koncepcja edukacji od środka. Przyjdź na Event Promotion «SM — AMB i przekonaj się, czy SM — AMB jest właściwym miejscem dla Ciebie. Zaśpiewamy dla Ciebie, odpowiemy na pytania, przedstawimy naszą filozofię Modern Band, spotkasz się w cztery oczy z prowadzącym zajęcia. To właśnie ten cykl wydarzeń jest unikalną szansą dowiedzieć się więcej jak można połączyć Rock and Roll razem.

Więc, jeśli chcesz, żeby wrota do kariery otworzyły się przed Tobą szeroko, kursy w SM — Academy of Music Business to najlepszy możliwy wybór. Aby wziąć udział wydarzeniu Event Promotion «SM — AMB Dni otwarte» i być pewnym, że nie braknie Ci miejsca, należy zarejestrować się jak najwcześniej.

Zapraszamy!

[/trx_section][/vc_column]
Client1
Client2
Client3
Client4
Client5
Client6